,

Meelte Kooli programm lasteaedadele

Meelte kooli programm lasteaedadele on 20-nädalane praktiline programm, mille eesmärk on julgustada lapsi proovima uusi toiduaineid ja seeläbi muuta laste toidulaud mitmekesisemaks. Kord nädalas toimuvate õpitundide käigus mängitakse, uuritakse, õpitakse tervislikult toituma ja omandatakse paremad toitumisharjumused läbi mänguliste tegevuste ning vahetu kontakti toiduga. Kasutades toitu mänguvahendina, loome väikestele  õppijatele turvalise keskkonna

• Iga nädal toimub üks tund, pikkusega 30-40 minutit.
  • Igas tunnis keskendume kindlale teemale, näiteks “kapsalised”, nii jõuame programmi vältel koos lastega tutvuda paljude erinevate köögiviljadega.
  • Programmi viivad läbi MTÜ Meelte kooli mentorid (vastava koolituse läbinud toitumisnõustajad ja/või toitumisterapeudid).

Küsi pakkumist siin (või saada meil aadressile info@meeltekool.ee)