,

Koolitus kooliõpetajatele

Oled kooliõpetaja ja soovid ise lastele mitmekesist ja tervislikku toitumist tutvustada, kasutades selleks tõhusat ja mängulist Sapere metoodikat? Sellel koolitusel õpetame, kuidas algklassides läbi viia Meelte kooli 25-nädalast programmi.

Koolitus kooliõpetajatele. Räägime Sapere metoodikast, teeme sissejuhatuse laste tervislikku toitumisse ning õpetame, kuidas viia algklassides läbi Meelte kooli 25-nädalast programmi. Teeme läbi ka mitmeid põnevaid katseid ning mänge ja jagame elulisi näiteid, et õpetajatel oleks võimalus projekti oma koolis/klassis läbi viia.

Koolituse teemad:

• Õpilaste mitmekesine toitumine
  • Mida tähendab Sapere meetod?
  • Kuidas lapsi suunata toiduvalikute tegemisel, nende sööma ja proovima julgustamine?
  • Meeltepõhine toitumisõpe ja praktilised ülesanded

Koolituspäeva läbinule väljastatakse vastav tõend, millega on tagatud pädevus Meelte kooli tundide läbiviimiseks.

Koolituse kestus: 8 ak tundi.

Küsi pakkumist siin (või saada meil aadressile info@meeltekool.ee)