ühine meelte kooliga

Astu Meelte kooli liikmeks

Kui sa soovid osaleda meeltepõhise toiduhariduse edendamisel Eestis ja tahad aidata kasvatada teadlikke lapsi, kes oskavad paremaid valikuid teha, siis tule MTÜ Meelte kooli liikmeks ja teeme seda koos.

MTÜ-s Meelte kool on võimalus kaasa lüüa programmi arendamisel, läbiviimisel ja uute suundade väljatöötamisel. Meiega koos saad midagi ära teha sulle olulises valdkonnas. Jagame ideid, inspiratsiooni, tegutseme koos ja toetame üksteist.

"Liitusin Meelte kooliga, et saada uusi teadmisi ja nippe, kuidas lastes toidu ja tervisliku toitumise vastu huvi tekitada."
Sirli
lasteaia kokk, kokandusringi läbiviija
"Usun siiralt, et tervislike toitumisharjumuste kujundamine varajases lapsepõlves on tunduvalt lihtsam, kui proovida seda hilisemas elus muuta. Meelte koolil on üllas ja teostatav missioon - mänguliselt ja põnevalt lapsi julgustada erinevaid tervislikke toite proovima ning tarbima. Olen suurima rõõmuga ning tänutundega osa sellest MTÜ-st, et toetada ja aidata kaasa Eesti laste toitumisharjumuste positiivsetele muutustele."
Reet
lapsevanem
"Minu missioon on muuta midagi paremaks ja just neid asju, mis paneb hinge helisema. See, kuidas on võimalik oma toidulaud värvidest kirevaks teha, seda tahan ka lastele õpetada."
Mari-Liina
lasteaiaõpetaja abi ja toitumisnõustaja

Lae alla Meelte kooli liikmeavaldus ja nõusolek isikuandmete töötlemiseks.
Lisa allkiri ja saada meiliaadressile info@meeltekool.ee.

Ühingus osalemise võimalused

Naudid tegelemist laste või noortega?

Tule Meelte kooli mentoriks

Mentorina saad läbi viia toitumishariduslikku programmi - see tähendab lastele köögi- ja puuviljade tutvustamist mängulisel viisil, näiteks
-lasteaedades
-koolides
-sünnipäevadel
-noortelaagrites

Sulle meeldib koolitamine?

Koolita õpetajaid

Kui sulle pakub huvi meeltepõhine toitumisharidus ja sulle meeldib koolitada täiskasvanuid, siis tule koolitama näiteks
-lasteaiaõpetajaid
-kooliõpetajaid
-lasteasutuste kokkasid

Oled loominguline ja naudid loomist?

Aita luua toiduhariduslikke õppematerjale

Kui tunned, et oled hea kirjutaja või hoopis videode looja ja sulle pakub huvi luua meeltepõhise õppe jaoks õppematerjale, näiteks
-e-raamatud
-brožüürid, voldikud

Oled meeskonna-inimene?

Löö kaasa ühingu meeskonnas

Rakenda oma oskusi ja saa uusi kogemusi sind huvitavas valdkonnas, näiteks
-turundus
-müük
-projektikirjutamine
-assisteerimine
-ühingu töö korraldamine

MTÜ Meelte kooli liikmed

Meie ühenduse liikmete spekter on väga lai – meie liikmete hulka kuulub nii lapsevanemaid, õpetajaid, toitumisnõustajaid
kui ka -terapeute, mis annab meile võimaluse näha toiduharidusega seotud valdkonda laiemalt ja mitme nurga alt.