õpetajale

Leia siit endale huvitav

Hea õpetaja, siia lehele oleme kokku kogunud info, mis võib just sulle huvi pakkuda.

Uuendame seda lehte pidevalt, nii et hoia silm peal.

Lasteaedadele

Oleme lasteaedade jaoks olemas, et aidata arendada laste maitsemeeli ja muuta nende toiduvalikut mitmekesisemaks. Pakume erinevaid programme ja töötubasid nii lasteaialastele, personalile kui ka lastevanematele.

Koolidele

Pakume koolidele erinevaid võimalusi, näiteks praktilised töötoad ja huvitavad loengud, et julgustada lapsi proovima uusi toiduaineid ja seeläbi muuta laste toidulaud mitmekesisemaks.

TEGEVUSED

Koolitus lasteaiaõpetajatele

Koolitus lasteaiaõpetajatele. Räägime Sapere metoodikast, teeme sissejuhatuse laste tervislikku toitumisse ning õpetame, kuidas viia lasteaiarühmades läbi Meelte kooli 20-nädalast programmi. Teeme läbi ka mitmeid põnevaid katseid ning mänge ja jagame elulisi näiteid, et õpetajatel oleks võimalus projekti oma rühmas läbi viia.

Koolituse teemad:

• Laste mitmekesine toitumine
  • Mida tähendab Sapere meetod?
  • Kuidas lapsi suunata toiduvalikute tegemisel, nende sööma ja proovima julgustamine?
  • Meeltepõhine toitumisõpe ja praktilised ülesanded
  • Kuidas kasutada Meelte kooli õpetajaraamatut?

Koolituspäeva läbinule väljastatakse vastav tõend, millega on tagatud pädevus Meelte kooli tundide läbiviimiseks, ning käsiraamatu kasutusõigus.

Koolituse kestus: 8 ak tundi.

Küsi pakkumist kontaktivormi kaudu (või saada kiri meiliaadressile info@meeltekool.ee)

Koolitus lasteaiaopetajatele

Koolitus kooliõpetajatele

Koolitus kooliõpetajatele. Räägime Sapere metoodikast, teeme sissejuhatuse laste tervislikku toitumisse ning õpetame, kuidas viia algklassides läbi Meelte kooli 25-nädalast programmi. Teeme läbi ka mitmeid põnevaid katseid ning mänge ja jagame elulisi näiteid, et õpetajatel oleks võimalus projekti oma koolis/klassis läbi viia.

Koolituse teemad:

• Õpilaste mitmekesine toitumine
  • Mida tähendab Sapere meetod?
  • Meeltepõhine toitumisõpe ja praktilised ülesanded

Koolituspäeva läbinule väljastatakse vastav tõend, millega on tagatud pädevus Meelte kooli tundide läbiviimiseks.

Koolituse kestus: 8 ak tundi.

Koolitus kooliõpetajatele
meelte kool korraldab