Uuring lapsevanematele

Osale uuringus: toitumisega seotud väljakutsed lapsevanematele

Hei, lapsevanem! Osale uuringus: toitumisega seotud väljakutsed lapsevanematele.

Pole vahet, kas Su pisike alles lasteaias või hoopis mitte enam nii pisike. Ootame kõiki 0-17-aastaste laste vanemaid osalema uuringus, mille eesmärk on teada saada, milliseid toitumisega seotud väljakutseid kogevad lapsevanemad erinevas vanuses lastega.

Teie sisend on oluline, sest see aitab mõista, millised on perekonna vajadused ja ootused ning kuidas saaksime koos töötada parema ja tervislikuma toitumiskeskkonna loomiseks lasteadedes ja koolides.

𝐊𝐮̈𝐬𝐢𝐦𝐮𝐬𝐭𝐢𝐤𝐮 𝐥𝐢𝐧𝐤 on leitav siit.

𝐍𝐁! Palun vastake iga lapse kohta eraldi. Küsimustiku täitmine võtab umbes 10 minutit.
𝐾𝑢̈𝑠𝑖𝑚𝑢𝑠𝑡𝑖𝑘 𝑜𝑛 𝑎𝑛𝑜𝑛𝑢̈𝑢̈𝑚𝑛𝑒.

𝐓𝐚̈𝐧𝐮𝐤𝐬 𝐭𝐞𝐢𝐞 𝐚𝐣𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐨𝐬𝐭𝐨̈𝐨̈ 𝐞𝐞𝐬𝐭 𝐥𝐨𝐨𝐬𝐢𝐦𝐞 𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐯𝐚𝐡𝐞𝐥 𝐯𝐚̈𝐥𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐥𝐦 𝐌𝐓𝐔̈ 𝐌𝐞𝐞𝐥𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐨𝐥 𝐫𝐚𝐚𝐦𝐚𝐭𝐮𝐬𝐨𝐨𝐯𝐢𝐭𝐮𝐬𝐭:
“Mida ma söön? Tervislikust toitumisest lastele” autor Anna-Liisa Schön
“Lapsed sööma” autor Frida Felicia Vennerød-Diesen
“Nauding köögiviljadest” autor Triin Muiste

Lapsevanemate uuring valmib seoses KÜSK’i arenguhüpet ettevalmistava projektiga.

𝐊𝐮̈𝐬𝐢𝐭𝐥𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚𝐥𝐝𝐚𝐛:
MTÜ Meelte kool